نظر برخی از دوستان که از مشاوره من استفاده کرده اند

نادر
مطلب ذیل نه یک تعارف دوستانه و نه یه تعریف کلیشه ای هست. مدتی زیادی هست که دنبال مهاجرت هستم و با چند تا دفتر ارتباط داشتم. واقعیتش خیلی از دفاتر با عینک پول دیدن، به مراجعین نگاه میکنن. اخبار درست و غلط رو با معجونی از حرفهایی رو میگن که آدم فکر میکنه واقعا ویزا رو اینا میدن. اما از زمانی که بواسطه یه دوست، با شما آشنا شدم یه مطلب رو تازه متوجه شدم که دست از تلاش نباید بکشم ولی بدونم که چیکار باید بکنم. بخش دوم این موضوع اطلاعاتی هست که بدون چشم داشتی ارائه میدین و بخش اول همتّی هست که باید برای زبان آموزی بخرج بدم. اصراری که برای کسب مهارت ارتباطی دارید تقریبا کسی در دفاتر ، بیانگرش نیست. و البته که ایجاد حس امید به آینده با گامهای استوار بزرگ‌ترین لطفی هست که از طرف شما دیدم. چرا که امید مایه حرکت بشر به سوی قله های پیش رو هست، بخصوص که همراهی چون امید آهنگرانی همراه آدم باشه. 

مریم
من پیام دادم ازتون تشکر کنماین مدت کلی استرس داشتم برای کارای پذیرش با توجه به مشکلاتی که داشتم.اگه راهنمایی های شما نبود نمیتونستم انجامش بدمخیلی خیلی ممنونم .خیلی خوشحالم پذیرشم اومد

فریماه
میخواستم بابت مشاوره ی تلفنی ازتون تشکر کنم امید جان.من از مرداد ماه تووی این فکر بودم،اما متاسفانه درست راهنمایی نمیشدم..و فقط وقت رو از دست دادم!واقعا که امید هستین:
از سردرگمی و کلی نا امیدی آزاد شدم!شبتون بخیر

نیاز به مشاوره دارید؟ با من تماس بگیرید
لینک رزرو مشاوره تلفنی

احسان

اقای اهنگرانی خیلی ممنونم ازتون واسه مشاوره خوبی که دادین، واقعا کمکم کرد این مشاوره و زمان زیادی که گذاشتین.
همیشه این اطلاعات کاملی که دادین منو از سردرگمی دراورده
امیدوارم همیشه همینطور پر انرژی باشین که مام ازتون انرژی بگیریم🙏🏻🙏🏻

علی

سلام آقا امید
ممنون از مشاوره ی خوب و صمیمانتون ، واقعا جواب خیلی از سؤالاتمون رو گرفتیم ،
دیدمون نسبت به یه سری مسائل تغییر کرد …
همینم انتظار میرفت بالاخره شما اونجایین، فوت و فنای کارو بهتر بلدین .امیدوارم که همینطوری بتونیم روبه جلو پیش بریم 🙏🏼🌺🌺🌺

نیاز به مشاوره دارید؟ با من تماس بگیرید
لینک رزرو مشاوره تلفنی

نیاز به مشاوره دارید؟ با من تماس بگیرید
لینک رزرو مشاوره تلفنی

3 thoughts on “نظر برخی از دوستان که از مشاوره من استفاده کرده اند”

  1. من برای ویزای مهارتی و کاریابی نیاز بامشاوره دارم ممنون میشوم برای دریافت و نحوه مشاوره راهنمایی کنید

  2. من قبل از اینکه هزینه پرداخت کنم در اینستاگرام به شما پیام دادم و شما خیلی خوب به من جواب دادین،و این برای من خیلی ارزش داشت. امشب هم که وقت مشاوره داشتم به جواب تمام سؤالاتم رسیدم، مرسی از مشاوره خوبتون و‌ مهمتر از همه مرسی از اطلاعات خوبی که همیشه در اختیار میگذارید.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top