اولین کارها بعد از ورود به آلمان

پس از ورود به آلمان در اولین گام شما نیاز دارید تا بیمه شوید. بیمه مسافرتی شما عملا در آلمان بلا استفاده است و صرفا جزیی از مدارک مورد نیاز صدور ویزاست. موارد زیادی دیده شده که افراد در آلمان دچار بیماری یا سانحه شده اند و بیمه مسافرتی که آنها در کشورشان گرفته اند , به بهانه های مختلفی زیر بار مسِولیت نرفته اند و هیچ هزینه ای را به فرد نداده اند. انتخاب بیمه ارزان و مناسب در آلمان بسیار برای شما مهم است.

پس از رجیستر کردن سیمکارت, شما نیاز به اجاره منزل یا رزرو هتل دارید.و سپس باید برای منزلتان , قرارداد انرژی ببندید. این یعنی بصورت جداگانه برق, گاز و اینترنت را به اسم خودتان قرارداد ببندید. سپس باید در این آدرس در اداره شهرداری ثبت یا همان ملده شوید. و پس از آن میتوانید حساب بانکی اتان را افتتاح کنید.(تنها تعداد معدودی بانک بدون ملده , امکان افتتاح حساب را ارایه میدهند)

بعد از آن وارد مرحله تمدید اقامتتان میشوید. اگر تحصیلی به آلمان امده اید باید ثبت نام کلاس زبان یا دانشگاه را انجام دهید و آن را برای تمدید ویزا به اداره خارجی ها ارایه دهید.اگر کاری آمده اید باید با برگه قرارداد و سایر مدارک از اداره خارجی ها درخواست وقت ملاقات کنید.

ما در کلیه این مراحل به عنوان مترجم و مجری امور اداری شما در ادارات خارجی ها و سایر ادارات مربوطه با شما خواهیم بود و آموزشهای لازم را به شما خواهیم داد.

تمامی خدماتی که به شما ارایه میدهیم, ارزانترین و با کیفیت ترین هستند. ما به شما پیشنهاد خرید بیمه ی گران قیمت که از خدمات آن هیچ استفاده ای نخواهید کرد را نمیکنیم. یا خانه هایی با اجاره ی بالا را برای شروع به شما پیشنهاد نمیکنیم. با کیفیت ترین کلاسهای زبان در ارزانترین حالت را برای شما انتخاب میکنیم و با ارزانترین ارایه دهندگان برق , سیمکارت و اینترنت قرارداد همکاری داریم.

همچنین طبق اقامت شما , بهترین بانک برای افتتاح حساب را برای شما مدنظر داریم.بطور مثال برای دانشجویان برخی بانکها ماهانه مبلغی برای افتتاح حساب میگیرند و در برخی بانکها, این کار رایگان است.و یا کسانی که برای ثبت شرکت در آلمان هستند, باید بدانند چه بانکهایی برای آنها افتتاح حساب نمیکند یا در انتها درخواست آنها رد میشود. تمامی اینها یعنی زمان و هزینه و این شما هستید که تصمیم میگیرید از اطلاعات و تجربه ما بهره بگیرید یا مسیر را مجددا خودتان طی کنید.

برای آغاز پروسه ی همکاری , قبل از ورود به آلمان با ما مشاوره کنید و خودتان را از هزینه های اشتباهی و بی مورد در امان نگه دارید. ما با کمال میل امور شما را به عهده خواهیم گرفت.

دریافت وقت مشاوره از لینک زیر


http://ahangarani.com/bewertung/

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top