وکلای ایرانی و خارجی آلمان

این مطلب رو به این خاطر مینویسم چون خیلی از دوستان در مورد #وکیل_مهاجرت یا وکیل خارجیان سوال مپرسند.

بطور کل , گاها حتی نیاز به وکیل هم ندارید و یک مشاور که بصورت تجربی در این موارد کار کرده و زیر و بم کار رو دیده , بهتر از یک وکیل که دائم داخل دفترش بوده , براتون عمل میکنه.

اما در موارد پیچیده, وقتی میخواین درخواستی به سازمانهایی مثل سفارتها, ادارات خارجی ها و .. ارائه بدین, نیاز به یک وکیل دارید که قوانین رو میدونه و جسارت انجامش رو داره. عموما ترکهای آلمان در این زمینه قوی هستند. خود وکلای آلمانی آدمهای محتاط تر و “نه بیار” تری هستند

به هرحال ,

در حوزه حقوق خارجیان یا AUSLÄNDERRECHT  , در شهر اسن , اخیرآ با یک وکیل ترک تبار بسیار بسیار خبره آشنا شدم ک واقعا در زمینه حقوق خارجیان , شماره یک در ایالت وستفالن هستند.۱۱۰ یورو هزینه مشاوره ایشون هست.

در شهر دورتموند وکیل آلمانی آقای گلومبک از سابقه و تجربه خوبی برخوردارند. هزینه مشاوره ۳۵ یورو است ک معمولا حدود ۲۰ دقیقه فرصت دارید.

همکار ایشان آقای PALM از نظر بنده , حداقل در مسایل دانشجویان یا پیوست خانواده اصلا قابل توصیه نبودند. هزینه ایشان ۳۵ یورو است.

اسم کنسلای یا همان دفتر حقوقی این دو وکیل به شرح زیر است.

Sonntag, Schönborn, Golumbeck, Hansmann Anwaltsgemeinschaft von Fachanwälten

ادرس و تلفن:

Hermannstraße 40, 44263 Dortmund Öffnungszeiten

Telefon: 0231 9411990

در دوسلدورف وکیل آلمانی آقای , Reuter در مسایل ثبت بیزنس و اقامت کاری, همچنین پیوست خانواده , دارای تجربه بالایی هستند. همچنین هزینه اولین مشاوره ایشان ۵۰ یورو است . تایم بسیار زیادی برای شما در این مشاوره لحاظ میشود و با ارامش میتوانید مسایل خود را بیان کنید.

یک راهنمایی بزرگ : در آلمان اگر میخواهید وکیلی را انتخاب کنید اسم فرد را در گوگل جستجو کنید. در اولین لینک, نظرات افرادی ک به ایشان مراجعه کرده اند در سالهای قبلی, درج شده است. قبل از مراجعه حتما انها را بخوانید.این بخش , Bewertungen یا همان نظرات نام دارد.

اگر تجربه ای از ملاقات یا مشاوره با وکلای دیگر در آلمان دارید در این پست بصورت کامنت گرداوری کنید.این مطلب و این سایت, مرجعی برای آیندگان خواهد بود.

من امید آهنگرانی , مشاور شما در امور اقامتی, کاری و تحصیلی آلمان , با کمال میل پاسخگوی سوالات شما در این زمینه خواهم بود.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top