دیده شدن در یک پلتفرم جهانی

یوتیوب مارکتینگ

یوتیوب مارکتینگ

اگر صاحب یک کسب و کار یا برند هستید و به دنبال فروش بیشتر محصولات و خدمات خود هستید تبلیغات و فعالیت در پر مخاطب ترین شبکه اشتراک گذاری ویدیو راه را برای شما هموارتر میسازد. برای صاحبان مشاغل، بازاریابی در یتیوب (یوتیوب مارکتینگ) یک استراتژی هدفمند و ضروری است که در آن می‌توانند با بارگذاری ویدیوهای مرتبط با کار خود،بدون هیچ محدودیتی درحجم و هزینه به تبلیغ بپردازند. یوتیوب باعث شده تا شما در رقابت با دیگر شرکت‌ها امتیاز بزرگی کسب کنید و به کسب و کارتان در حرکت به جلو کمک کنید.

خدمات ما

  • راه اندازی کانال یوتیوب
  • طراحی ویدیو
  • تولید محتوا
  • کمپین تبلیغاتی در یوتیوب

تیم با با دارا بودن افراد متخصص و با تجربه در زمینه یوتیوب مارکتینگ این امکان را برای شما فراهم میکند تا در یکی از بزرگترین پلتفرم های جهانی برند و خدمات رو خود را تبلیغ کنید.

 

در صورت تمایل به داشتن کانال یوتیوب و معرفی بهتر خدمات خود در قالب ویدیوهای جذاب میتوانید با  بهره گیری از تجارب تیم ما کانال خود را راه انذازی کنید و برای ساخت و تولید محتوا ما همواره کنار شما هستیم.

معرفی کنید. و یا با شرکت در کمپین های تبلغاتی خدمات شما را در پر بازدیدترین ویدیوهای یوتیوب به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مهمترین هدف ما متمایز شدن برند شماست و در این  راستا تمام سعی ما بر این است به بهترین نحو ممکن برند شما و محصولات شما را با یک آرم و لوگو منحصر به فرد در ذهن ها جاودانه کنیم.

 

 

 

نمونه پروژه های ما

برای مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید

Scroll to Top