وقت سفارت آلمان

در صورتیکه میخواهید وقت سفارت شما توسط تیم ما رزرو شود تا اطمینان از صحت و سلامت وقت گرفته شده داشته باشید و مطمین باشید وقت مورد نظر شما گرفته شده و اشتباهی در نوع آن وجود ندارد , میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید و گزینه “مشاوره تحصیلی” را انتخاب و پرداخت کنید. پس از پرداخت , وقت سفارت شما , با ایمیل شخصی خودتان برای شما رزرو خواهد شد.

https://waytoger.com/phone-consultancy/

اگر خودتان آشنا به روند گرفتن وقت هستید, نحوه صحیح ورود اطلاعات شخصی مثل اسم و فامیل و شماره پاس با حساسیت حروف کوچک و بزرگ و فامیلهای دوبخشی را میدانید و تیک های درست در فرمهای ثبت نام را میدانید, از لینکهای زیر میتوانید اقدام ب گرفتن وقت کنید.

در روند فعلی برای سال ۲۰۱۹ , وقت تایید مدارک به صورت گهگاه باز در دسترس است در نتیجه نیاز هست همیشه چک کنید.حتی صبح خیلی زود.

صفحه گرفتن وقت تایید مدارک در سفارت آلمان:

https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_category.do?locationCode=tehe&realmId=752&categoryId=1369&request_locale=de

صفحه گرفتن وقت مصاحبه ویزای دانشجویی در سفارت آلمان:

https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_category.do?locationCode=tehe&realmId=22&categoryId=1269&request_locale=en

صفحه گرفتن وقت مصاحبه ویزای پیوست به خانواده در سفارت آلمان:

https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_category.do?locationCode=tehe&realmId=22&categoryId=1267&request_locale=en

صفحه گرفتن وقت مصاحبه ویزای شنگن برای سفارت آلمان:

https://www.visametric.com/iran/Germany/fa

صفحه گرفتن وقت سایر ویزاهای بلندمدت (شامل ویزای کاری):

https://service2.diplo.de/rktermin/extern/choose_category.do?locationCode=tehe&realmId=22&categoryId=1268

اما آنچه قابل اشاره است این است که اگر هرگونه اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت از سایر کشورها را داشته باشید میتوانید از سفارت آلمان در آن کشورها درخواست وقت کنید و تقاضای ویزای خود را ارایه دهید.

تنوع ویزاها در سفارتهای آلمان در کشورهای مختلف متفاوت است. بطور مثال در برخی کشورها ویزای کورس زبان ارایه میشود که این ویزا در ایران قابل تقاضا و درخواست نیست.

همچنین در برخی کشورها , با ارایه ی یک بیزنس پلن, به فرد فرصت حضور در آلمان و راه اندازی یک کسب و کار خود اشتغال محور داده میشود ( متفاوت از ویزای ثبت شرکت)

در برخی کشورها امکان درخواست ویزای پرستاری کودکان خانواده های آلمانی ارایه میشود که ممکن است در برخی کشورها ارایه نشود.

اگر میخواهید بدانید سفارت آلمان در کشور شما چه ویزاهایی ارایه میدهد و شما میتوانید تفاضای چه نوع ویزاهایی را به سفارت ارایه دهید, میتوانید با ما تماس بگیرید. ما درخواست شمارا در اسرع وقت مورد بررسی قرار میدهیم.در پایان اگر نیاز به مشاوره تخصصی دارید با ما تماس بگیرید
لینک رزرو مشاوره تلفنیLeave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top