معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان

خذ ویزای کاری آلمان برای پزشکان و دندانپزشکان با توجه به بازار کار ایده آل و درآمدهای مطلوب همواره از استقبال مخاطبان بسیاری برخوردار بوده است. معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان برای کار در این کشور اولین مرحله می باشد که متقاضیان محترم باید طی کنند و مورد توجه قرار دهند. کشور آلمان از نظر کیفیت سطح آموزش پزشکی در جهان رتبه سوم را دارد که این موضوع همراه با هزینه تحصیل مقرون به صرفه و حتی رایگان سبب استقبال متقاضیان کار در رشته های پزشکی از این کشور شده است. فرایند معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان برای شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا تسهیل خواهد شد.

فرایند معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان

افرادی که قصد معادل سازی مدرک دندانپزشکی خود برای کار یا ادامه تحصیل در آلمان را دارند، باید یا دوره های تخصص بالینی و کلینیکال را در دانشگاه های این کشور بگذرانند یا در مقطع دکترا در رشته دندانپزشکی پذیرش بگیرند. بعد از اخذ پذیرش متقاضیان باید از بیمارستان های دولتی آلمان یا کلینیک های خصوصی برای خود دعوت نامه کار دریافت کنند. در قراردادی که با آن بیمارستان یا کلینیک خصوصی منعقد می کنید باید مدت زمان قرارداد محل خدمت میزان حقوق و زمان آزمایشی کار را ذکر کنید. پس از دریافت دعوت نامه و انعقاد قرارداد باید از اداره کار و مهاجرت آلمان در ایالت مورد نظرتان جواز کار در این کشور را دریافت کنید.

اخذ ویزا جهت معادل سازی مدرک دندانپزشکی در آلمان

در سال ۲۰۱۸ آلمان با بیش از ۴۰۰ موسسه آموزشی معتبر به عنوان بهترین کشور برای تحصیل بعد از آمریکا در بین تمام کشورهای اروپایی شناخته شد. ارائه نامه پذیرش از دانشگاه های معتبر کشور آلمان اولین مرحله برای اخذ ویزای تحصیلی ۱۱۱ این کشور پیشرفته می باشد. در صورتی که شما مدرک دیپلم متوسطه را در اختیار داشته باشید و حداقل ۴۰ واحد درسی در دانشگاه کشور خود تحصیل کرده باشید، می توانید از طریق پذیرش General بدون نیاز به گذراندن همگام سازی مدرک تحصیلی پذیرش بگیرید. در صورت عدم وجود شرایط فوق متقاضیان ملزم به گذراندن دوره همگام سازی مدرک تحصیلی و کسب نمره قبولی در آزمون‌های ورودی می باشند.

ارائه مدرک B2 برای اثبات تسلط به زبان آلمانی در سطح آکادمیک لازمه پذیرش در دانشگاه های این کشور و اخذ ویزای تحصیلی آلمان می باشد. اگر متقاضی تحصیل به زبان انگلیسی در بعضی از رشته های تحصیلی در مقطع فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه های آلمان هستید باید مدرک زبان آیلتس با نمره ۶.۵ تسلیم کنید. اگر شرایط کلی برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور فراهم باشد، تنها لازم است که به سفارت آلمان مراجعه کرده و فرم درخواست صدور ویزا یا پذیرش تحصیلی را پر کنید و تمام مدارک خود را همراه با ترجمه به زبان آلمانی ارائه کنید.

  • آخرین مدرک تحصیلی با ترجمه رسمی
  • مدارک مربوط به اثبات تمکن مالی
  • گواهی سلامت پزشکی و بیمه سلامت
  • تکمیل و تحویل فرم درخواست پذیرش
  • پاسپورت معتبر و مدارک شناسایی با کپی
  • پرداخت مبلغ ۶۰€ (یورو) برای بررسی درخواست ویزا

مدارکی که به صورت کلی برای دریافت پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی آلمان لازم دارید در لیست فوق ذکر شد اما با توجه به شرایط می تواند متغیر باشد.

دستمزد دندانپزشکان

سطح تجربه مهمترین عامل در تعیین حقوق شما است. طبیعتا هرچه سالها تجربه کنید دستمزد شما بیشتر می شود. ما حقوق دندانپزشکان را با سطح تجربه تقسیم کردیم. یک دندانپزشک با سابقه کمتر از دو سال تقریباً ۴،۹۴۸ یورو در ماه ایجاد می کند. در حالی که انتظار می رود شخصی با سطح تجربه بین دو تا پنج سال ۶،۷۸۴ یورو در ماه کسب کند ، ۳۷٪ بیشتر از کسی که تجربه کمتر از دو سال داشته باشد.

منبع سفیران سروش سعادت

🔹پیج کاری : @omid.Ahangarani
🔹پیج لایف استایل : @omidahangarani
🔹وبسایت : Ahangarni.com
🔹کانال یوتوب : https://bit.ly/34CoDJ6
🔹کانال تلگرام : @omidahangarani

در پایان اگر نیاز به مشاوره تخصصی دارید با ما تماس بگیرید
لینک رزرو مشاوره تلفنی

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top