خدمات کاریابی و کاراموزی

۱- تهیه فایل Bewerbung

که شامل رزومه استاندارد آلمان و اتحادیه اروپا , انگیزه نامه و کلیه گواهی های کاری است. این سه مورد به زبان آلمانی ترجمه و تدوین خواهند شد.

 

۲- آغاز پیدا کردن شرکتهای مقصد .

شرکتهایی که بر اساس رزومه و شرایط شما , میتوانند شانس خوبی برای در زمینه گرفتن کار یا کاراموزی باشند.

همچنین در این مرحله Bewerbung شما , برای اداره کار آلمان ارسال خواهد شد و در سیستم افراد جویای کار در این اداره ثبت میشود. اداره کار بهترین موقعیتهای کاری نزدیک به رزومه شمارا به شما معرفی خواهد کرد .

همچنین مجموعه ما با شرکتهای کاریابی آلمانی همکاری خوبی را ایجاد کرده است. رزومه شما در اختیار این شرکتها نیز قرار خواهند گرفت.

 

۳- درصورت تمایل اولیه یک شرکت به رزومه شما و درخواست مصاحبه با شما , ما شما را برای مصاحبه اسکایپ با این شرکت آماده میکنیم. اینکه خودتان را برای چه سوالاتی آماده کنید و چطور در مصاحبه حضور داشته باشید. در مواردی مثل کاراموزی پرستاری , اگر فرد کارجو نمیتواند بصورت مسلط به آلمانی صحبت کند, شرکتها اجازه میدهند فرد سومی به عنوان مترجم در مصاحبه شرکت داشته باشد.

 

۴- در صورت توافق شرکت مبنی بر استخدام شما و صدور قرارداد کاری یا کاراموزی (آوسبیلدونگ) , اقدامات تکمیلی برای تهیه مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا نیز برای شما انجام خواهد گرفت.

 

۵- مدارک تحصیلی و کاری شما جهت ارزشیابی باید به آلمان ارسال شوند. البته اگر ارزشیابی تحصیلی کافی باشد و نام دانشگاه و رشته شما مورد تایید در سایت آنابین باشد , شما نیاز ب این مرحله ندارید.

 

در مورد انواع مهاجرت به آلمان سوال دارید؟ یا میخواهید میزان شانس مهاجرت به آلمان برای شما بررسی شود؟
لطفا از طریق لینک زیر در وبسایت ثبت نام کنید.

برای ورود به پرتال راه آلمان و آغاز مسیر با ما , کلیک کنید.
پس از ثبت نام و ورود , روی گزینه ثبت تیکت کلیک کنید و درخواست خود را برای ما ارسال کنیدو در کمتر از ۴۸ ساعت , همکاران ما برای ادامه پروسه , به شما پاسخ را از طریق تیکت ارسال میکنند. تاریخچه تیکتها و سوالات شما و پاسخهای ما همیشه در پنل کاربری شما در قسمت تیکت های من قابل دسترس خواهد بود

 

 

Scroll to Top